GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 8146444
nr 814 6444
Porslin
4 delar, Kina, 1800-tal, höjd: 10-14 + , längd: 11
Kondition: skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2013
kl 18:13:25
18/3 18:08:25